Psycholog i psychoterapia online przez Skype

Terapia przez Skype


PSYCHOTERAPIA ONLINE

Jeśli chcesz poradzić sobie:

 • Depresją
 • Lękiem
 • Innymi trudnymi emocjami
 • Problemami w związku i rodzinie
 • Niską samooceną
 • Trudnymi doświadczeniami

Psychoterapia online jest skuteczną formą wsparcia w problemach psychologicznych i zaburzeniach emocjonalnych. Sesje odbywają się przez Skype (videorozmowa). Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię dla osób dorosłych i młodzieży w nurcie terapii schematu i podejściu humanistycznym.

Cennik

UsługaCenaCzas
Psychoterapia online – zapisy przez bloga/mailowo140 zł50 minut
Psychoterapia online – zapisy przez kalendarz Znanego Lekarza200 zł50 minut
Psychoterapia stacjonarna w Warszawie200 zł50 minut

Czy terapia online jest skuteczna?

Psychoterapia online umożliwia rozmowę z terapeutą dla osób, które nie mogą korzystać z terapii stacjonarnej. Jest z powodzeniem stosowana u osób, które:

 • mieszkają za granicą bez dostępu do psychoterapii po polsku
 • mieszkają w małych miejscowościach, gdzie dostęp do psychoterapii jest utrudniony
 • mają problemy z poruszaniem się ze względu na chorobę, niepełnosprawność
 • mają bardzo małe dzieci
 • ze względów zawodowych często przemieszczają się (delegacje)

Psychoterapia online pozwala na stosowanie dużej gamy metod pracy terapeutycznej, używanych w terapii stacjonarnej. Powinna być jednak drugim wyborem – zdecyduj się na nią dopiero, gdy nie masz możliwości korzystania z terapii stacjonarnej, zwłaszcza jeśli zmagasz się z zaburzeniami osobowości (szczególnie borderline) lub potrzebujesz terapii traumy. W takich przypadkach szczególnie ważny jest kontakt osobisty z terapeutą, który widząc Cię, może bardziej adekwatnie i bez zakłóceń reagować na Twoje emocje.

Jak wygląda terapia online

Właściwie terapia online przebiega bardzo podobnie jak terapia stacjonarna. Różnicą jest to, że nie widzisz się z terapeutą na żywo – przebywacie w innych miejscach. Jeśli czasem przebywasz w Polsce, możesz od czasu do czasu, podczas terapii online, skorzystać z sesji stacjonarnej.
Umawiając się na spotkanie otrzymasz wiadomość mailową z propozycjami terminów. Po ustaleniu terminu dostaniesz dokładniejsze informacje jak przygotować się do spotkania oraz jak dokonać płatności. Sesje online powinny być opłacone z wyprzedzeniem min. 24h.
Z sesji online możesz korzystać także wtedy, kiedy nie posiadasz zainstalowanego programu/aplikacji Skype – jest możliwe połączenie się z przeglądarki przy użyciu linku.

Aby korzystać z terapii online musisz dysponować stabilnym łączem internetowym oraz urządzeniem umożliwiającym video rozmowy (komputer, telefon, tablet). Powinieneś mieć zatem sprawnie działającą kamerę w urządzeniu, możliwość skorzystania ze słuchawek (ograniczają echo podczas rozmowy). Musisz również zapewnić sobie pomieszczenie, do którego nikt nie będzie wchodził. Więcej wskazówek dostaniesz po umówieniu się na spotkanie.

Agnieszka Juroszek

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, trenerem umiejętności społecznych. Ukończyłam szkolenie przygotowujące do pracy w nurcie Terapii Schematu (akredytacja Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu ISST). Kontynuuję kształcenie psychoterapeutyczne w szkole psychoterapii Intra w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym.
Prowadzę konsultacje, procesy terapeutyczne i rozwojowe oraz warsztaty i treningi umiejętności.
Wspieram osoby, doświadczające trudności w obszarze emocji, potrzeb, samoakceptacji oraz relacji z innymi ludźmi i komunikacji. Pomagam w pokonywaniu trudnych doświadczeń, takich jak trauma, przemoc, dorastanie w rodzinie pełnej obojętności, krytyki, z problemem alkoholowym, itp. Pracuję w Warszawie (Mokotów) w gabinecie psychologicznym MyMood oraz online. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem autorką bloga Psychologia Codzienności, na którym piszę o emocjach, relacjach i psychoterapii.

Opinie Klientów

Zuzanna

„Indywidualne podejście, zaangażowanie i duże współczucie w problemach, już po pierwszych wizytach zauważyłam poprawę. Z pewnością pójście na terapię do Pani Agnieszki było jedną z lepszych decyzji w moim życiu! Polecam!”​

Agata

„Jestem wdzięczna za wspólną pracę. Otrzymałam ogrom wsparcia, zrozumienia oraz motywacji do okrywania siebie na nowo. Pani Agnieszka potrafi celnie wskazać przyczyny trudności oraz zwracać uwagę na szczegóły, które okazują się sednem. Cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią 🙂 W krótkim czasie pod okiem Pani Agnieszki odbudowałam swoje poczucie własnej wartości i pewność siebie, a teraz nie mogę się doczekać co czeka mnie dalej. Dziękuję.”​

Asia

„Pani Agnieszka to pełna empatii specjalistka na odpowiednim miejscu. Polecam z całego serca każdemu kto czuje że potrzebuje wsparcia.”​

Opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz. Więcej opinii o specjaliście znajdziesz w profilu.

Jak umówić wizytę?

Na sesję możesz zapisać się mailowo, przez poniższy formularz lub przez kalendarz portalu Znany Lekarz, znajdujący się pod formularzem

 • agnieszka.juroszek@gmail.com
Umów wizytę – podstrony

Możesz także sprawdzić dostępne terminy w poniższym kalendarzu.
Pamiętaj, że umawiając się przez kalendarz Znanego Lekarz obowiązuje cena 200 zł. Jeśli chcesz skorzystać z ceny 140 zł, wybierz termin dostępny w kalendarzu i napisz wiadomość formularz / mailowo.

Agnieszka Juroszek – ZnanyLekarz.pl

Gdzie mnie znajdziesz

Warszawa Mokotów

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

Gabinet psychologiczny MyMood
ul. Wiktorska 67/6,
02-582 Warszawa
(obok metra Racławicka)

Online

Skype (możliwość uruchomienia z przeglądarki)

agnieszka.juroszek@gmail.com
skype: live:agnieszka.juroszek