Tutaj możesz zadać pytanie do psychologa lub zaproponować temat artykułu, który Cię interesuje. Możesz zapytać o relacje, emocje, psychoterapię, radzenie sobie z problemami.

Agnieszka Juroszek

Jestem autorką bloga Psychologia Codzienności, na którym piszę o emocjach, relacjach i psychoterapii.
Prowadzę psychoterapię w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym i w nurcie terapii schematu. Wspieram osoby, doświadczające trudności w obszarze emocji, potrzeb, samoakceptacji oraz relacji z innymi ludźmi i komunikacji. Pomagam w pokonywaniu trudnych doświadczeń, takich jak trauma, przemoc, dorastanie w rodzinie pełnej obojętności, krytyki, z problemem alkoholowym, itp.
Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, trenerem umiejętności społecznych i psychoterapeutą w trakcie szkolenia (Szkoła Psychoterapii Intra – rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Ukończyłam również szkolenie przygotowujące do pracy w nurcie Terapii Schematu (akredytacja Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu ISST). Pracuję w Warszawie w Poradni Psychologicznej Synergia i online przez Skype. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pytanie do psychologa

Jeśli masz pytanie związane z psychologią, pomocą psychologiczną, emocjami, wychowaniem, przemocą, rozwiązywaniem problemów, możesz mi je zadać w tym miejscu. Twoje pytanie pojawi się w mojej skrzynce mailowej (a nie na blogu). Możesz też po prostu zasugerować temat jakiegoś artykułu, który chętnie przeczytasz.

Na Wasze pytania odpowiadam poprzez artykuły psychologiczne na blogu. Możesz zapytać jak rozwiązać jakiś problem związany z relacjami, emocjami. Możesz poszukiwać sposobów lub wiedzy w jakimś obszarze. Psychologia jest bardzo szeroką dziedziną. Zastrzegam sobie prawo, by wypowiadać się tylko w zakresie swoich kompetencji i wiedzy, a więc w tematach pokrewnych do tych, na które piszę na blogu.

Zadaj mi pytanie

Skorzystaj z poniższego wzoru, by zadać mi pytanie. Nawet, jeśli opiszesz dokładniej swoją sytuację, w ramach odpowiedzi na pytanie na blogu nie opublikuję żadnych informacji na Twój temat ani Twojego problemu. W artykułach skupiam się na ogólnej treści, która może być pomocna dla wielu osób. Twój opis sytuacji pomaga mi jedynie zrozumieć, czego dokładniej szukasz.