Jaka jest Twoja miłość? – Trójczynnikowa Teoria Miłości Sternberga

Warsztat: Jak rozmawiać o potrzebach i emocjach

Warsztat skierowany do osób, które mają poczucie, że ich potrzeby w relacjach są często niezaspokojone albo ich relacje rozpadają się z niewiadomych przyczyn. Forma profilaktyki kryzysów w związkach. Będziesz mieć okazję nauczyć się wyrażania potrzeb i emocji, popracować nad swoimi barierami i schematami. Poznasz sposób komunikowania emocji i potrzeb, dzięki któremu możesz dbać zarówno o siebie jak i bliskie osoby z otoczenia, unikając niepotrzebnych kłótni.

Jak nie kontrolować partnera – czyli w pułapce zazdrości

Zazdrość…. Mówi się, że jest naturalną emocją, gdy tych którzy kochają i bronią swego. Mówi się też, że niszczy nas od środka i rujnuje związki.

Jak to z nią jest? Dlaczego jesteśmy zazdrośni w związkach i czy da się coś z tym zrobić?

Formy wsparcia psychologicznego

Konsultacja psychologiczna

To forma wsparcia w kryzysach i problemach psychologicznych. Jeśli nie wiesz, czy potrzebujesz psychoterapii, treningu umiejętności, diagnozy czy konsultacji z lekarzem psychiatrą, konsultacja psychologiczna jest dobrym pierwszym wyborem.

Psychoterapia indywidualna

Terapia jest procesem rozwoju, dedykowanym mierzeniu się z przedłużającymi się problemami i zaburzeniami natury emocjonalnej i interpersonalnej. Jest skuteczną w radzeniu sobie z depresją, lękiem, PTSD i skutkami trauma, syndromami DDA i DDD czy zaburzeniami osobowości.

Treningi komunikacji

Praktyczne zajęcia służące ćwiczeniu umiejętności potrzebnych do budowania relacji – skutecznej, empatycznej, asertywnej komunikacji. Dają możliwość rozpoznania własnych nieskutecznych wzorce komunikacji, które oddalają od innych ludzi, utrudniają realizację celów życiowych i doświadczanie satysfakcji w relacjach.
Treningi mogą mieć formę indywidualną, grupową lub dla par.

Więcej artykułów