Ciekawią Cię Nowe paradygmaty i technologie we współczesnej psychologii? Instytut Psychologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Koło Naukowe Popularyzowania Psychologii „Animus” zapraszają do udziału w IV Ogólnopolskiej Psychologicznej Konferencji Studencko-Doktoranckiej “PsychoNova”.

Kiedy: 18-19 maja 2024 roku
Gdzie: w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Temat przewodni tegorocznej edycji: dynamiczne zmiany zachodzące na arenie badań psychologicznych

Uczestnicy konferencji pochylą się wspólnie z zaproszonymi gośćmi nad nowymi trendami i paradygmatami badawczymi we współczesnej psychologii oraz stosowaniem nowoczesnych technologii, które rewolucjonizują sposób, w jaki badamy i rozumiemy złożoność ludzkiego umysłu i zachowania. Tegoroczny program obejmuje różnorodną gamę wykładów eksperckich, sesji referatowych oraz plakatowych i interaktywnych warsztatów, które mają na celu zachęcić do dialogu, rozbudzić ciekawość i zainspirować młodych naukowców.

Rejestracja uczestników konferencji zaplanowana jest w terminie od 16 do 31 kwietnia (udział bierny). Rejestracja uczestników czynnych została zakończona 5 kwietnia.

Szczegółowe informacje dotyczące formy wystąpień, rejestracji oraz udziału w wydarzeniu znajdują się na stronie internetowej konferencji: https://psychonova.umk.pl/pages/home/

Informacje o konferencji na Facebooku: https://fb.me/e/3Ny8k162Q

Podobne wpisy